Retro koelkast met vriesvak (154 cm)

KVV754ZWA
/ 8
(30)
(30)
Beschikbare kleuren
Vergelijk product
Bekijk accessoires & alternatieven
Productomschrijving

De ETNA KVV754ZWA is een zwarte koelkast met vriesvak van 154cm hoog uit de ETNA Retro lijn. Gebruiksgemak en energiezuinigheid hebben voorop gestaan bij de ontwikkeling van deze lijn. Het resultaat? Energielabel E en een aantal bijzondere features die de koelkast handig in gebruik maken en ervoor zorgen dat je eten nog langer vers blijft. Zo heeft het koelgedeelte een inhoud van 229 liter en 3 glazen legplateaus met lekrand die in hoogte verstelbaar zijn. Met het flessenrek en dubbele flessenbak in de deur is er voldoende ruimte voor al je drinken. De SimpleSlide deurvakjes kunnen naar wens op hoogte worden ingesteld zonder ze helemaal uit de koelkast te halen. Dankzij de heldere LED verlichting weet je alles in de koelkast makkelijk te vinden.

Van een koelkast mag je verwachten dat je eten zo lang mogelijk vers blijft. IonAir met dynamische koeling zorgt voor een stabiele temperatuur in heel de koelkast om je eten nog langer vers te houden. Voor je groente en fruit beschikt de koelkast over een grote CrispZone lade. Deze lade heeft een vochtigheidsregeling en houdt je groente en fruit langer vers. De speciale FreshZone lade is de koelste zone van de koelkast en is ideaal voor vlees en vis en zelfs voor fruit en groente. Het eten in deze lade blijft langer vers en behoudt zijn geur, kleur en smaak.

Het compacte 4-sterren vriesvak heeft een inhoud van 25 liter en beschikt over Low-Frost waardoor de ijs- en rijpvorming vermindert en je minder vaak hoeft te ontdooien.

Dit product is niet meer leverbaar. Dit product heeft een opvolger: KVV7154ZWA

Korte specificaties
  • Anti-ijsvorming: Low frost
  • Aantal glazen draagplateaus: 4
  • Aantal vriesvakken: 1
  • Inhoud koel- / vriesgedeelte: 229/25 l
  • Hoogte: 154 CM
  • Geluidsniveau: 40 dB(A)

Alternatieven

Bekijk ook deze modellen eens. Zit er iets tussen voor jou?

No-Frost Plus voorkomt ijs- en condensvorming MultiFlow 360° voor gelijkmatige koeling Convert FreshZone voor vlees en vis of groente en fruit
KVV793ZWA
/ 8,3
(18)
Vergelijk product
Deze favoriet verwijderen
No-Frost Plus voorkomt ijs- en condensvorming MultiFlow 360° voor gelijkmatige koeling Convert FreshZone voor vlees en vis of groente en fruit
KVV793LZWA
/ 8,3
(18)
Vergelijk product
Deze favoriet verwijderen
1 2
Belangrijkste specificaties
Specificaties
Productcategorie
1-deurs kastmodellen/Retro koelkasten
Basiskleur
Zwart
Inhoud koel- / vriesgedeelte
229/25 l
Met 4-sterren vriesvak
Ja
Aantal groentelades
2
Groentelade met luchtvochtigheidsregeling
Handmatig
Aantal glazen draagplateaus
4
Aantal verstelbare draagplateaus
2
Aantal deurvakken
4
Variabele deurindeling
Ja
Aantal vriesvakken
1
Draairichting van de deur
Rechts
Draairichting verwisselbaar
Nee
Gebruiksgemak
Anti-ijsvorming
Low frost
Ontdooitype koelgedeelte
Automatisch
Flessenrek
Ja
Eierrekje
Ja
Ijsblokjeshouder
Ja
Type thermostaat
Mechanisch
Bedieningselement
Draaiknop
Type verlichting koelgedeelte
LED
Technische specificaties
Buitenafmeting: hoogte
1540 mm
Buitenafmeting: breedte
600 mm
Buitenafmeting: diepte
669 mm
Aansluitwaarde
80 W
Invriesvermogen
2 kg/24h
Temperatuurstijgingstijd
13.0 hour
Energieklasse
E
Energieverbruik per jaar
161 kWh/y
Geluidsniveau
40 dB(A)
Klimaatklasse
SN-T
Alle specificaties
Algemene kenmerken
Subcategorie
1-deurs kastmodellen/Retro koelkasten
Uitvoering
Vrijstaand
EAN-code
8715393179081
Basiskleur
Zwart
Materiaal exterieur
Metaal
Totaal inhoud
254 l
Aantal deuren
1
Draairichting deur koelgedeelte
Rechts
Draairichting deur vriesgedeelte
Rechts
Draairichting omkeerbaar
Nee
Vervangbaar deurrubber
Ja
Aantal temperatuurzones
2
Aantal onafhankelijke koelsystemen
1
Aantal compressoren
1
Inverter compressor
Nee
Brandwerende achterwand
Ja
Verstelbare poten
Ja
Wielen achterzijde
Nee
Eierrekje
Ja
Ijsblokjeshouder
Ja
Prestaties en verbruik
Energielabel i
E
Energieverbruik per jaar
161 kWh/y
Klimaatklasse
SN-T
Minimale omgevingstemperatuur
10 ºC
Maximale omgevingstemperatuur
43 ºC
Geluidsniveau dB(A)
40 dB(A)
Geluidsklasse
C
Bediening
Type thermostaat
Mechanisch
Bedieningselement
Draaiknop
Type display
Geen
Weergave temperatuur display
Nee
Display op de deur
Nee
Functionaliteit
Dispenser i
Geen
Alarmsignaal bij open deur
Nee
Temperatuuralarm
Nee
Vakantiefunctie
Nee
Kinderslot
Nee
Koolstoffilter
Nee
Type verlichting
LED
Koelgedeelte
Totale inhoud koelgedeelte
229 l
Ventilator in koelgedeelte
Ja
Multiflow 360 graden i
Nee
Snel koelen functie i
Nee
Ontdooitype koelgedeelte
Automatisch
Aantal groentelades
2
Lade(n) met luchtvochtigheidsregeling
Handmatig
Lade(n) met aparte temperatuur regeling
Nee
Flessenrek
Ja
Aanbevolen temperatuurinstelling
4.0 ºC
Totaal aantal draagplateaus
4
Aantal in hoogte verstelbare draagplateaus
2
Totaal aantal deurbakken
4
Variabele deurindeling
Ja
Flessenstabilisator
Ja
Materiaal draagplateaus
Veiligheidsglas
Vriesgedeelte
Positie vriezer
Boven
Totaal inhoud vriesgedeelte (4 sterren)
25 l
Anti-ijsvorming i
Low frost
Ventilator in vriesgedeelte
Nee
Snel vriezen functie i
Nee
Temperatuur vriesgedeelte instelbaar
Nee
Aanbevolen temperatuurinstelling vriesgedeelte
-18.0 ºC
Invriesvermogen
2 kg/24h
Temperatuurstijgingstijd
13.0 hour
Aantal vrieslades
0
Aantal vriesvakken met klep
1
Aantal vriesvakken zonder klep
0
Aantal draagplateaus in vriesgedeelte
0
Aantal deurvakken in vriesgedeelte
0
Afmetingen en gewicht
Buitenafmeting: hoogte
1540 mm
Buitenafmeting: breedte
600 mm
Buitenafmeting: diepte
669 mm
Diepte met 90 geopende deur
1176 mm
Hoogte verpakking
160 CM
Breedte verpakking
64 CM
Diepte verpakking
77 CM
Netto gewicht (excl. verpakking)
58.5 kg
Bruto gewicht (incl. verpakking)
62,0 kg
Technische specificaties
Aansluitwaarde
80 W
Voltagebereik
220-240 V
Frequentie
50 Hz
Stekker aanwezig
Ja
Type stekker
YP-22 (schuko - rond met randaarde)
Kabellengte
2,05 M
Downloads
Handleiding Download pdf • 422.68 KB
EU-productdatablad Download pdf • 154.20 KB
Energielabel Download pdf • 66.56 KB
Specificatieblad Download pdf • 368.36 KB
Reviews
/ 8
(30)
/ 8 Gemiddelde beoordeling (30 totaal)
  • Gebruiksgemak
  • Vormgeving
  • Duurzaamheid
  • Geluidsniveau
- op 03 februari 2023

Meest waardeloze koelkast ooit.
2 jaar geleden gekocht en nadat de koelkast een half jaar gedraaid had begonnen de problemen.
Eerst met de ventilator in de koelkast, daarna met de koelunit voor het koel gedeelte welke volledig vervangen is na een jaar.
Nu een jaar later weer de koelunit kapot, mailen naar de fabrikant is ook zinloos.
We gaan afscheid nemen van deze ellende en een hopelijk betere koelkast aanschaven.

/ 2
(0)
w**r@h**l.com op 09 november 2022

We hebben een nieuwe keuken gekocht. De handleiding vonden we niet duidelijk omschreven. Vooral van de combimagnetron.

/ 9
(0)
Chris.1 op 19 september 2022

Heb deze koelkast 2ehands gekocht, echter springt nu de deur spontaan open en wil niet meer sluiten, het is net of er wat tussen zit. Verder is het model wél mooi, maar als hij niet sluit heb je er weinig aan. .

/ 5
(0)
Leo op 17 september 2022

Koelkast nu een paar maanden in gebruik. Blijft een fijne koelkast en koelt een stuk beter dan de SMEG die wij hiervoor hadden. Vriesvak moet wel relatief snel ontdooit worden (elke 2-3 maanden), maar wordt ook dagelijks meerdere malen geopend. Als ik online kijk is dit redelijk gebruikelijk bij een no-frost vriesvak.

/ 9
(0)
Irene.kuiper. op 07 september 2022

Mooie koelkast. Veel ruimte met extra vriesvak. Koelt goed en ziet er fantastisch uit. Ik was verbaasd over de supergoede service van etna. Dat treft je niet vaak !

/ 10
(0)
b**n@g**l.com op 03 september 2022

Erg mooie koelkast, ruim voor de hoogte en een handig vriesvak. Deur sluit goed, daarnaast koelt hij ook goed en blijven de groente en fruit ook langer houdbaar. Er is maar 1 maar en dat is geluid maakt als hij koelt. Wij waren een inbouwkoelkast gewend en dan is dit toch wel wennen als hij in een open keuken staat. Verder helemaal prima.

/ 8
(0)
h**n@g**l.com op 12 augustus 2022

De Etna KVV754BEI is een erg mooie retro look koelkast in zacht lichtbeige kleur. Hij past erg goed in onze modernlandelijke zacht lichtgrijze keuken.
Hij is erg ruim, en heeft heldere verlichting van binnen. Veel opbergruimte, 4 verstelbare kunstof vakken in de deur en genoeg verstelbare plateaus. 2 bakken voor groente en fruit. Mooie 50er jaren ronde vormgeving met stoere retro handgreep. Je hoort 'm amper, heel fijn. Een super alternatief voor de (te) dure Smegg. En...5 jaar garantie! Wat wil je nog meer! :-)

/ 9
(0)
b**3@z**t.nl op 03 augustus 2022

Prima product zal etna zeker aanraden ook de na service problemen werden direct op gelost

/ 9
(0)
Sandra op 15 juli 2022

Ik vind het een prachtige koel- vriescombinatie. Mooie retro look. Ik heb de koelkast nu ruim 2 jaar. Na 2 jaar begon hij vanuit het niets heel veel herrie te maken. Ratelend geluid. Deur open, stopte het geluid. Deur dicht, begon het weer. Monteur geweest. Blijkt dat er zich ijs vormt in het vriesgedeelte achter de wand bij het element dat zorgt voor het ontdooien (zal niet helemaal goede benamingen/uitleg zijn, maar ben niet op de hoogte van de techniek). Dit ijs krijgt niet de kans om te ontdooien en groeit verder. Er zit daar ook een ventilator die de koude lucht door de koelkast verspreidt. Soms vallen er blijkbaar stukken ijs in de ventilator en dat maakt dat ratelende geluid. Er is niet echt iets tegen de doen. Ik vind het geen probleem om tegen de tijd if 1x per jaar (preventief) de onderste bak vullen met warm water. Ijskast uit en paar uur laten staan, zodat het ijs op het element weer smelt. Heel verhaal, maar wel een logische verklaring voor het ratelende geluid van deze koelkast.

/ 6
(0)
m**g@h**l.com op 04 juli 2022

Ontzettend blij met deze mooie groene koelkast die qua kleur en stijl precies in mijn nieuwe huis past. Hij is mooi compact waardoor hij ook in een kleine keuken goed tot zijn recht komt.
Ik heb helaas wel een probleem geconstateerd. Bij tijd en wijle gaat de deur vanzelf open. Ik heb het probleem gemeld en ga er vanuit dat dit goed zal worden opgelost door Etna.

/ 8
(0)
Leo op 28 mei 2022

Mooie retro koelkast. Iets luidruchtiger dan onze oude SMEG, maar meer ruimte, een betere prijs en langer garantie. Overigens stoort het geluidsniveau niet. Alles voelt degelijk aan. Veel vakken.

/ 9
(0)
Paul op 16 maart 2022

Het design van de koelkast is erg mooi, zowel van binnen als van buiten. Het vriesvak is ook gewoon groot genoeg voor normaal dagelijks gebruik. Echter, de koelkast heeft een structureel gebrek: De deur sluit niet goed (niet genoeg vacuum). Na een aantal maanden gebruik valt deze automatisch open. Meerder reparatiepogingen helpen hier niet bij, zelfs bij volledige vervanging blijft dit probleem bestaan. Helaas niet de kwaliteit die ik verwacht had.

/ 3
(0)
Versluis79 op 09 maart 2022

Met het verbouwen van de keuken kwam natuurlijk ook de vervanging van de oude apparatuur.
we wilden geen standaard koelkast naar een zoektocht viel onze keus op de groene etna koelkast.
Het is een erg fijne koelkast die lekker stil is en goed koelt. we hebben geen spijt van de aankoop.

/ 9
(0)
Jolanda op 03 maart 2022

Keuken een upgrading gegeven met deze vrijstaande koelkast. Een prachtig design een must have voor in je keuken. De inhoud is ruim en handig ingedeeld. Je hoort de koelkast bijna niet wanneer die aanslaat. Zijn erg blij met deze prachtige robuuste koelkast.

/ 9
(0)
Jolanda op 22 februari 2022

Een mooie koelkast een aanwinst in de keuken. Een wow effect.
Fijne indeling en goede verlichting.

/ 9
(0)
r**e@g**l.com op 10 januari 2022

Mooie, ruime en overzichtelijke koelkast met handig vriesvakje. Koelt goed en snel.

/ 10
(0)
g**m@h**l.com op 18 december 2021

Mooie design koelkast, geeft de keuken een andere look. Is mooi groot, robuust en slim ingedeeld. Het aparte vriesvak is ook handig voor de dagelijkse dingen zoals brood. Hoeft niet iedere keer de vriezer open voor een paar boterhamen. Zat super goed verpakt een goede beschrijving erbij. Dus al met al een hele goede aankoop.

/ 8
(0)
p**o@h**l.com op 11 september 2021

Mooie kleur koelkast. Hij staat bij ons in de serre bij gebrek aan ruimte in de keuken, en dat stoort niet. Koelt lekker en vriest ook goed. Ook groenten en fruit kan ik goed kwijt in de grote la met cripszone

/ 9
(0)
j**n@g**l.com op 17 augustus 2021

Wij beiden vinden dit een super mooie rode koelkast. Hij staat als een icoon, op de grens van de open keuken en de woonkamer, voor een antraciet grijze muur. De indeling is voor ons geweldig want we hebben nog nooit zo'n opgeruimde koelkast gehad.
Het geluidsniveau is niet zo hoog dat het storend is .
Voor de prijs/kwaliteit verhouding voldoet de koelkast aan al onze eisen.
Wij hebben hiermee helemaal in onze nopjes.

/ 9
(0)
Saskia op 20 januari 2021

Prachtige ruime koelkast met een grote en kleine groentela. Alle produkten en flessen passen er in. Het vriesvakje had voor mij niet gehoeven (ik heb een aparte vriezer), maar het wel handig. Prachtig stevige deurhandel.

/ 10
(0)
Mees op 07 november 2020

Ik heb 10 maanden geleden - bij X - deze koelkast gekocht. De koelkast maakt een jankend geluid. Ik hoor het een verdieping hoger nog.
Volgens een eerste reparateur was gas in het koelsysteem de oorzaak en was het euvel niet te verhelpen. X stuurde vervolgens een monteur van de fabrikant zelf langs (Atag). Deze gaf aan dat het jankende geluid bij dit type koelkast hoort.

/ 1
(0)
Frank de Jong op 04 november 2020

Het model van deze koelkast brengt je terug naar vroegere tijden. Want wat is hij mooi, gelijk een mooie eyecatcher in de keuken. Het koelsysteem is geweldig evenals de ruimte en de opbergmogelijkheden. Het geluidsniveau valt mij wat tegen. ik heb mij ook laten vertellen dat de koelvloeistof een periode moet inwerken en dit geluid dan minder wordt.
Jammer was dat de koelkast bij het uitpakken een beschadiging had op de deur en dat dit in onze optiek onvoldoende klantvriendelijk is afgehandeld door Etna.

/ 7
(0)
Björn op 18 augustus 2020

We wilden een retro koelkast die niet al te opvallend in het interieur is, vandaar de kleur beige.
Het is een ruime koelkast. Er passen grote flessen in de deur. In de metalen flessenrek in de koelkast zelf passen “gewone” flessen het beste in. Let op: Taps toelopende flessen kunnen eruit vallen!
Vriesvak werkt prima. Jammer dat er geen houdertje erbij zit voor ijsblokjes te maken.
Het meegeleverde eierdoosje geeft plaats voor slechts 7 eieren. Dus als je een grote doos eieren koopt liggen er een aantal eieren los in de koelkast.
Nut en noodzaak van de interne inschakelbare ventilator heb ik nog niet kunnen bepalen.
De koelkast staat bij ons in de open keuken. Het geluid valt reuze mee.
Er zit LED verlichting in de koelkast. De kleurkeuze van de LED had wel iets “warmer” mogen zijn voor een retro koelkast.
Een puntje van aandacht voor het design: dit soort koelkasten worden vaak “vrij” neergezet in de ruimte. De achterkant is niet fraai weg- of afgewerkt. Je moet de koelkast behoorlijk van de muur plaatsen volgens de meegeleverde afstandhouders, waardoor je vanaf de zijkanten zicht hebt op de niet afgewerkte achterkant.
De onderkant van de koelkast is aan de achterkant open, met relatief veel loze ruimte. Hierdoor kan onze poes Zich naar binnen werken (mede doordat de koelkast zo ver van de muur moet worden geplaatst. Ik zal hiervoor een rooster/gaas moeten maken.
De pootjes van koelkast zijn erg glad. Als je per ongelijk iets te stevig de koelkast open doet dan verschuift de koelkast (we hebben een tegel vloer).

/ 10
(0)
Giancarlo op 10 juni 2020

Ik vind de ETNA KVV754URJ heel mooi met een prachtige design werkt uitstekend en ben er heel blij mee.

/ 10
(0)
TUERLINCKX op 05 juni 2020

Een echte schatje van een koelkast. Ruim, overzichtelijk, verbruiksarm, stevige structuur. We willen ze nu al niet meer missen. Het pronkstuk nu al van onze keuken. Met wijnflessenrek om deze horizontaal te kunnen stockeren.

/ 9
(0)
Rene op 13 mei 2020

De koelkast is sinds een aantal weken in bezit. Het apparaat doet wat die moet doen (goed koelen) waarbij het geluidsniveau prima is. Het is een compacte koelkast in de kleur groen. Dit is een mooie matte, zachtgroene kleur.
Zeker geen spijt van de aankoop.

/ 9
(0)
Dimitri op 15 januari 2020

Naar herhaaldelijk naar een retro koelkast te hebben gezocht. Hierop uitgekomen en nog geen moment spijt gehad! Muisstil en de kleur is super!

/ 9
(0)
ANNE GRIJSEELS op 27 december 2019

ik vind het een mooi design en praktische toffe indeling
weinig of geen geluid van de motor
deurgrendel mooi handig koelkast sluit heel zacht
de kleur is warm en past bij alle interieurs
heel blij met deze aankoop
geeft een meerwaarde aan mijn keuken

/ 8
(0)
Ina op 16 oktober 2019

Sinds een week staat de prachtige koelkast in de keuken van mijn woonschip. Ik heb lang getwijfeld tussen een traditioneel model van Liebherr of een retro, trendy koelkast. Uiteindelijk gekozen voor de groene ETNA KVV754. Het is een mooie compacte kast. Ik vond het wel spannend om de kleur vanaf een plaatje te kiezen maar de kleur, mat zachtgroen, is echt fantastisch.

/ 9
(0)
Wiersma op 24 september 2019

Mooie, opvallende en origineel uiterlijk. Stil en zuinig in verbruik. Ruime indeling, flexibel in te stellen naar eigen wensen. Goede fresh en crisp zone.

/ 9
(0)
Zelf tevreden met jouw ETNA product schrijf dan zelf een review! Review schrijven
ETNA & cookies

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies voor het bijhouden van statistieken, om jouw voorkeuren op te slaan, maar ook voor marketingdoeleinden (bijvoorbeeld het afstemmen van advertenties). Door op ‘Zelf instellen’ te klikken, kun je meer lezen over onze cookies en je voorkeuren aanpassen. Door op ‘Accepteren en doorgaan’ te klikken, ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals omschreven in onze cookieverklaring.

ETNA en Cookies

Deze website maakt gebruik van verschillende soorten cookies. Sommige cookies worden geplaatst door diensten van derden die op onze pagina’s worden weergegeven. Zie ook onze cookieverklaring.